Osobní rozvoj

osobní rozvoj

Osobní rozvoj je z mého pohledu práce na sobě – rozvíjet sebe – bytost, kterou jsme. Jako fitness trenérka a fitnesska jsem vždy rozvíjela spíše tu vnější svou část – tu, která byla vidět, než jsem pochopila, že k tomu abych byla opravdu spokojená a je potřeba na sobě „pracovat“ (já to slovo moc nemám ráda) nebo spíše pohrát si se sebou i na té vnitřní stránce. Která se pak propíše i do té vnější stránky pod názvem spokojenost. Tato spokojenost se projevuje úsměvem, který již není útrpné udržení koutků nahoře, když se zrovna fotíte, ale je to ten opravdový úsměv, který jde sám od sebe, když Vás baví život. 🙂

Protože ráda dělám vše takřka naplno, tak když jsem chtěla kdysi zhubnout, tak jsem skončila na závodních prknech ve Fitness soutěži, a proto když jsem se rozhodla pro vnitřní změnu, tak jsem několik let navštěvovala různé psychoterapeuty, týdenní pobyty ve tmě, šamana a různé vzdělávací kurzy osobního rozvoje, než jsem zaznamenala skutečnou vnitřní změnu.

Zároveň vím, že tělo – duše – duch jsou vlastně jakási spojená nádoba, které se říká člověk, tak mi přijde práce pouze na těle poloviční. Proto bych ráda pro vás nabídla komplexní služby. Instruktor – trenér povětšinou pokud k němu chodíte delší dobu, často zaskakuje i roli jakési vrby, neboť někteří lidé se potřebují ze svých starostí vypovídat. Jen mi přišlo často líto, že s tím nemohu nikomu pomoci. Nyní již nástroje jako koučka osobního rozvoje v rukou mám:

Jako koučka využívám metodu PSYCH-K®, která umí přepsat naše podvědomé programy, limitující přesvědčení a strachy, které nás blokují, řídí v našem chování, jednání a to se nám ukazuje v našem životě. Zrcadlí se nám to ve vztazích, v pracovní oblasti, na našem těle, ale často i v oblasti finanční – zkrátka nám život ukazuje, kde je naše slabina. Řešením je přeprogramovat náš systém – „přeladit ho na jinou frekvenci“ – změnit pohled, přesvědčení, které je prospěšné pro nás. Což nám právě PSYCH-K® nabízí.

Pokud připustíme, že kromě toho co se dá vidět, existuje v těle i mimo tělo něco nehmotného – řeč je o energetických centrech v těle. Tak i na těchto centrech – čakrách se dá pracovat. Neboť, to v jakém stavu jsou naše čakry, to se objevuje v našem životě: např. kolik máme peněz, jaké máme vztahy, jaký máme zdravotní stav, v jaké jsme kondici, jakou máme psychickou kondici, jaké máme pocity, emoce, zda zažíváme pocity štěstí či frustrace….

Mým duchovním učitelem je specialista na čakry Zdeněk pícl https://www.zdenek-picl.cz/

V osobním rozvoji spolupracuji s úžasnou průvodkyní vědomého pohybu Libuškou Cvakovou https://www.proudhojnosti.cz/

předěl